úvod služby foto akce ceník kontakt odkazy
  


    Krásný den přeji, vítejte!

                                                                                            


  Pokud hledáte kosmetické či vizážistické služby na profesionální úrovni, tak jste na tom správném místě.
  Ráda Vám splním všechna přání, jak jen bude v mých silách! Zkušenosti pro Vás v líčení a účesové tvorbě sbírám již od roku 2003, na poli v péči o pleť se pohybuji od roku 2009.

  Při kosmetických ošetřeních upřednostňuji hlavně poctivou ruční práci před přístrojovou a pracuji zejména s luxusní značkou Mesosystem a Jafra Cosmetics. Každé ošetření je jedinečné a navržené přesně podle Vašich potřeb a přání. Netrapte se s dlouhosáhlým výběrem, zda si dopřát ošetření hydratační, pro zralou pleť a podobně... Vždy ho sestavíme individuálně a podle aktuálních potřeb pleti. Zároveň je mi značka Jafra hlavním pomocníkem při sestavování domácí péče na míru, což nám velmi ulehčí dosažení stanovených cílů.

  Již od dětství toužíte být na své svatbě za princeznu? Ke krásným šatům a květině neodmyslitelně patří kouzelný make-up a účes. Na zkoušce konané ještě před svatbou, spolu navrhneme vizáž, ve které se budete cítit jedinečně  a zároveň bude vypadat skvěle na svatebních fotografiích. Ve svatební den za nevěstami standartně dojíždím do místa příprav.

  Chystáte se na ples, večírek nebo je před Vámi jiná mimořádná událost. Chcete být elegantní a neodolatelná jako slečny v módních časopisech. Mají sametovou pleť s dokonale sladěným líčením a nalepené řasy. Ráda byste ten samý luxus, ale sama si netroufáte?
V tom případě mám pro Vás řešení! Nechte samotnou realizaci na mně a Vy si jen užívejte toho příjemného pocitu být hýčkána.

  Ke své práci používám zejména kosmetiku značek ESTÉE LAUDER, MAX FACTOR a DIOR.


  Má práce je mi velkou radostí, bude potešením se s Vámi setkat!


Lucie Čiháková (Budinská)


 

pro nevěsty

SEZONU 2023 MOŽNO REZERVOVAT OD MĚSÍCE ZÁŘÍ! DĚKUJI


Neváhejte mě kontaktovat s jakýmkoliv dotazem.

 

www.strankysnadno.cz tvorba www stránek 2007
nejlepší hosting s garancí dostupnosti